KONKURS- SUPER OPIEKUNK/KA GOWORK.PL
Data publikacji 2017-10-09 13:30:22

Jesień, to czas niespodzianek w Gowork.pl.
Kolejną z nich jest konkurs na najlepszą Opiekunkę/Opiekuna osoby starszej w Gowork.pl

Wśród współpracujących z nami Opiekunek i Opiekunów nasi Konsultanci i Rekruterzy wybierają osobę, która zasługuje na to miano.

Kryteria, wedle których rozpatrywane są kandydatury, to (poza informacjami zwrotnymi, jakie otrzymujemy od Podopiecznych i ich rodzin) jakość współpracy z daną osobą. Szczególnie doceniamy:

  • zaangażowanie
  • chęć współpracy i otwartość na nasze prośby
  • empatię w stosunku do Podopiecznych
  • sumienność
  • długoletnią współpracę
  • wzajemne zaufanie

Chcieliśmy w szczególny sposób docenić właśnie taką osobę, na którą zawsze możemy liczyć i która daje z siebie w pracy 110%.  W ramach podziękowania za jej trud przygotowaliśmy super nagrodę:

Weekend w wybranym ośrodku SPA wraz z osobą towarzyszącą!

Okazało się (ku naszej ogromnej radości), że mamy wiele wspaniałych Opiekunek. Napłynęło do nas mnóstwo propozycji ze strony Konsultantów i Rekruterów. Wybranie tej jednej, jedynej osoby nie było więc łatwe. Tym bardziej miło jest nam poinformować, że naszą SUPER OPIEKUNKĄ została pani Elżbieta Wawer!
Pani Elżbieto! Bardzo dziękujemy za Pani zaangażowanie, serce wkładane w pracę i rewelacyjną współpracę!

To nie koniec niespodzianek!
Nasze poszukiwania idealnej Opiekunki/Opiekuna przypomniały nam, jak wiele fantastycznych osób z nami współpracuje. I właśnie z myślą o nich chcemy, by nasz konkurs przybrał formę cykliczną. Raz na kwartał będziemy więc nagradzać kolejną, współpracującą z nami osobę. Szukamy SUPER OPIEKUNÓW/OPIEKUNEK!

 

A może to Ty chcesz zostać naszą SUPER OPIEKUNKĄ? Zapraszamy, zgłoś się i zacznij z nami współpracę: +48 882 128 820