Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad małżeństem, 1500 euro/miesięcznie

Lautenbach

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Lautenbach
Data wyjazdu: 13.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Pani Lucia ma 84 lata. Podopieczna jest mobilna (wstaje samodzielnie). Ogólne osłabienie ze względu na wiek, które postępuje. Seniorka jest inkontynentna w zakresie moczu (nosi wkładki, korzysta z toalety). Miała wodę w mózgu. Pan Ludwig ma 88 lat. Podopieczny jest mobilny. Ma początkową lekką demencję, problemy z pamięcią. Senior jest kontynentny. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe, w zakupach pomaga rodzina. Poza tym seniorzy potrzebują wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. W razie potrzeby może być konieczna pomoc w nocy.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczni mieszkają w domu dwurodzinnym (w drugiej części domu mieszka rodzina). Do dyspozycji opiekunki jest w pełni wyposażone osobne mieszkanie. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Zmiana pieluchomajtek
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.