Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad małżeństwem, 1200 euro/miesięcznie

Lindlar

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Lindlar
Data wyjazdu: 06.06.2019
Preferowany czas zlecenia: 1 miesiąc
Poziom znajomości języka niemieckiego: wystarczający

Opis zlecenia:
Pani Maria ma 88 lat. Jest osobą mobilną, na zewnątrz porusza się przy pomocy rollatora. Jest kontynentna. Podopieczna jest mentalnie sprawna. Zazwyczaj przesypia całe noce. Seniorka potrzebuje wsparcia w ubieraniu. Samodzielnie dba o higienę i pielęgnację ciała. Pan Hubert ma 88 lat. Jest osobą mobilną. Choruje na cukrzycę. Ma problemy ze słuchem. Jest kontynentny. Podopieczny jest mentalnie sprawny. Zazwyczaj przesypia całe noce. Senior potrzebuje wsparcia w ubieraniu. Samodzielnie dba o higienę i pielęgnację ciała. 2 x w tygodniu przychodzi Pflegedienst. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w zakupach może pomóc rodzina).

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.