Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panem Ernstem, 1450 euro/miesięcznie

Hamburg

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Hamburg
Data wyjazdu: 08.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: bardzo dobry

Opis zlecenia:
Do opieki 68-letni pan Ernst. Jest po wypadku, skutki objawiają się jak u osoby po wylewie. Senior jest mobilny, w zakresie moczu i stolca kontroluje wszystko, mentalnie bywa zdezorientowany. Podopieczny je samodzielnie, posiłki powinny być drobno pokrojone. Opiekunka pomaga panu w codziennej toalecie, w kąpieli pomaga mu żona. W domu u podopiecznego odbywają się również terapie Ergo i fizjoterapia, neuropsychiatra.

Warunki mieszkaniowe:
Pan mieszka z żoną, dla opiekunki jest osobny pokój z łazienką i dostępem do TV oraz internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Ubieranie/rozbieranie
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc przy jedzeniu
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.