Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panem Günter, 1050 euro/miesięcznie

Schönberg

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Schönberg
Data wyjazdu: 02.06.2019
Preferowany czas zlecenia: 1 miesiąc
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Podopieczny jest osobą mobilną, do dyspozycji na zleceniu jest ewentualnie rollator lub laska. Pan Günter jest kontynentny, na noc zakładany ma asekuracyjnie pampers. Senior ma zaawansowaną demencję, rozpoznaje ludzi, ale ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe, wymagane jest również wsparcie w higienie i pielęgnacji ciała. Podopieczny jest osobą bardzo chętną do współpracy.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest osobny pokój, dostęp do internetu, syn może dostarczyć na życzenie opiekunki rower do użytku.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Czuwanie w nocy

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.