Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panem Heinrich, 1450 euro/miesięcznie

Holzwickede

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Holzwickede
Data wyjazdu: 07.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Do opieki pan Heinrich, podopieczny ma 84 lata. Senior ma słabe serce(bajpasy) oraz nerki, ma założony cewnik, ale korzysta również z toalety. Pan Heinrich porusza się przy pomocy rollatora, potrzebuje niewielkiego wsparcia podczas wstawania, w domu jest również dostępny wózek inwalidzki. Pan miewa zawroty głowy, mówi niewyraźnie, nosi aparat słuchowy oraz okulary. Zdarza się, że podopieczny potrzebuje pomocy w nocy. Podopieczny potrzebuje pomocy w ubieraniu oraz myciu, trzeba pilnować żeby codziennie pił min 1,5 litra płynów. Pan jest miły, wdzięczny za pomoc i spokojny. Córka mieszka 3 domy dalej, jest bardzo zaangażowana i pomocna, codziennie odwiedza swojego tatę i podczas czasu wolnego opiekunki przejmuje nad nim opiekę.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki pokój z oddzielną łazienką, dostępem do telewizora i internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc przy jedzeniu
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Opróżnianie woreczka na mocz
- Zmiana pieluchomajtek
- Czuwanie w nocy

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.