Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panem Heinzem, 950 euro/miesięcznie

Koblenz

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Koblenz
Data wyjazdu: 31.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: nie wymagana

Opis zlecenia:
Pan Heinz urodził się w 1927 r., 165 cm, 56 kg. Podopieczny jest mobilny, częściowo inkontynentny w zakresie moczu. Pan Heinz ma początkującą demencję - problemy z orientacją w czasie. Podopieczny ma problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy, ma też problemy z mową. Pan Heinz sam się myje, ok. 22:00 idzie spać, wstaje ok. 6:00, noce przesypia. Prowadzenie gospodarstwa domowego i zakupy przejmuje opiekunka. 1 x w tygodniu przychodzi Pflegedienst. Czas wolny w godzinach 14:00-16:00.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest własny pokój z TV i dostępem do Internetu

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.