Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panem Herbertem, 1300 euro/miesięcznie

Köln

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Köln
Data wyjazdu: 22.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Do opieki samotny pan Herbert, podopieczny ma 91 lat. Pan porusza się przy pomocy chodzika, sam wchodzi po schodach. Senior cierpi na początkującą demencję, problemy z sercem, artrozę oraz osteoporozę. Podopieczny myje i ubiera się sam (przy prysznicu pomaga opiekunka). Senior wybudza się w nocy i wstaje 1-2 razy do toalety, ale nie potrzebuje pomocy opiekunki. Pan Herbert jest osobą otwartą i komunikatywną.

Warunki mieszkaniowe:
Pan Herbert mieszka w domu wielorodzinnym, dla opiekunki jest własny pokój z łazienką na piętrze niżej, telewizorem oraz dostępem do internetu.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.