Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panem mieszkającym z żoną (Pani nie jest do opieki), 1000 euro/miesięcznie

Iserlohn

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Iserlohn
Data wyjazdu: 13.04.2019
Preferowany czas zlecenia: dłużej niż 3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: słaby

Opis zlecenia:
Pan Peter ma 64 lata, 180 cm, 75-80 kg. Podopieczny choruje na depresję, jest apatyczny, ale nie agresywny, komunikacja z nim jest bardzo ograniczona. Pan Peter jest inkontynetny, korzysta z pieluch. Podopieczny cierpi na nadciśnienie, ma problemy z sercem i problemy z przełykaniem. Pan Peter porusza się przy rollatorze, potrzebuje pomocy podczas wstawania oraz dojściu do toalety. Możliwe że podopieczny będzie potrzebował pomocy w nocy. Żona podopiecznego jest czynna zawodowo więc opiekunka zajmuje się panem pod jej nieobecność, pomaga przy myciu, ubieraniu a także prowadzi gospodarstwo domowe i robi zakupy.

Warunki mieszkaniowe:
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Państwo mają dwa średniej wielkości pieski które są bardzo spokojne i chętne do zabawy.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Ubieranie/rozbieranie
- Kąpanie/Prysznic
- Obracanie osoby leżącej
- Transfer z łóżka na wózek
- Zmiana pieluchomajtek
- Czuwanie w nocy
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.