Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Beatrice, 1200 euro/miesięcznie

Sindelfingen

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Sindelfingen
Data wyjazdu: 12.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Beatrice ma 94 lata. Podopieczna choruje na demencję. Porusza się przy pomocy rollatora. Jest osobą inkontynentną (nosi pieluchomajtki). Seniorka zazwyczaj przesypia całe noce. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w tym robić zakupy - pomaga rodzina). Poza tym Pani Beatrice potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Seniorka bardzo chętnie chodzi na spacery. Jest osobą bardzo miłą i spokojną.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu z balkonem w bloku na 6 piętrze (jest winda). Do dyspozycji opiekunki jest pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Ubieranie/rozbieranie
- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc przy jedzeniu
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Transfer z łóżka na wózek
- Zmiana pieluchomajtek
- Czuwanie w nocy
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.