Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Brigittą, 1300 euro/miesięcznie

Sundern

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Sundern
Data wyjazdu: 04.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Do opieki samotna pani Brigitta w wieku 82 lat. Podopieczna cierpi na demencję średniozaawansowaną, ma osteoporozę i depresję. Seniorka jest po operacji biodra, ale porusza się już przy rolatorze lub przy lasce. Pani Brigitta ma problemy ze słuchem i czasami problem z orientacją. Zdarza się, że podopieczna wstaje w nocy. Pani ma cewnik. Podopieczna potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Jest spokojna, miła, przyjazna.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Brigitta mieszka w domu, dla opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, TV i dostępem do internetu.

Obowiązki:

- Ubieranie/rozbieranie
- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic
- Zmiana pieluchomajtek
- Czuwanie w nocy

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.