Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Christine, 1300 euro/miesięcznie

Auersmacher

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Auersmacher
Data wyjazdu: 12.04.2019
Preferowany czas zlecenia: dłużej niż 3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Pani Christine ma 80 lat. Podopieczna cierpi na demencje. Pani jest inkontynentna – korzysta z pieluchomajtek. Potrzebuje wsparcia podczas poruszania się, korzysta z rollatora. Pani lubi dużo rozmawiać. Podopiecznej trzeba pomagać podczas pielęgnacji ciała oraz podczas ubierania. Dwa razy w tygodni Pani chodzi do dziennego domu opieki. Seniorkę odwiedza rodzina.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki dostępny jest osobny pokój z TV oraz osobna łazienka. Na miejscu jest Iinternet.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Ubieranie/rozbieranie
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc przy jedzeniu
- Zmiana pieluchomajtek
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.