Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Edith, 1250 euro/miesięcznie

Schalksmühle

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Schalksmühle
Data wyjazdu: 15.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Pani Edith ma 79 lat. Podopieczna ma demencje oraz zaburzenia rytmu serca. Seniorka jest mobilna – porusza się samodzielnie. Panią trzeba karmić. Pani Edith należy pomagać przy myciu i ubieraniu. Noce spokojnie przesypia.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka na wsi w domu wielorodzinnym. Podopieczna mieszka na parterze, Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój na piętrze oraz TV i Internet. Rodzina mieszka w domu obok.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.