Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Edith, 1500 euro/miesięcznie

Verden/Aller

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Verden/Aller
Data wyjazdu: 15.06.2019
Preferowany czas zlecenia: dłużej niż 3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: bardzo dobry

Opis zlecenia:
Pani Edith ma 86 lat. Seniorce należy pomóc przy wstawaniu, na co dzień porusza się przy rollatorze. Podopieczna jest mentalnie sprawna. Pani trzeba pomagać podczas mycia i ubierania oraz w dojściu do toalety. Seniorka jest kontaktową osobą, która lubi spędzać wspólnie czas z opiekunką. Panią trzeba wozić do lekarza samochodem.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. W domu jest dostęp do Internetu. Na miejscu jest pies.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.