Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Gerhild, 1400 euro/miesięcznie

Riepsdorf

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Riepsdorf
Data wyjazdu: 09.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Podopieczna Gerhild ma 89 lat. Pani cierpi na Alzheimera, jest zdezorientowana, ma zaburzenia rytmu serca. Pani porusza się samodzielnie, ale jest słaba, wymaga asekuracji. Samodzielnie korzysta z toalety, nie nosi pieluchomajtek. Podopieczna potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu . Podopieczna wybudza się w nocy, potrzebuje wtedy pomocy opiekunki.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Gerhild mieszka w domu na wsi, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój.

Obowiązki:

- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.