Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Gerlind, 1350 euro/miesięcznie

Speyer

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Speyer
Data wyjazdu: 12.06.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: bardzo dobry

Opis zlecenia:
Pani Gerlind ma 96 lat. Podopieczna jest po wylewie, ma Parkinsona, raka skóry, problemy ze słuchem oraz wzrokiem. Porusza się przy pomocy rollatora. Seniorka mentalnie jest sprawna. Noce przesypia. Do toalety chodzi z pomocą, a na noc są zakładane pieluchy. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe. Poza tym podopieczna potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Dwa razy w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną łazienką. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc przy jedzeniu
- Zmiana pieluchomajtek
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.