Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Giselą, 1150 euro/miesięcznie

Oberursel

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Oberursel
Data wyjazdu: 01.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: wystarczający

Opis zlecenia:
Pani Gisela ma 83 lata. Seniorka mentalnie jest sprawna, natomiast porusza się przy rollatorze. Choruje na reumatyzm i artrozę. Podopieczna ma zaburzenia rytmu serca i problemy ze słuchem. W nocy budzi się kilka razy, ale nie potrzebuje pomocy ze strony opiekunki. Pani Gisela potrzebuje wsparcia przy myciu i ubieraniu. W tym samym budynku mieszka córka seniorki, która ma małego psa.

Warunki mieszkaniowe:
Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. Na miejscu dostępny jest Internet.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Ubieranie/rozbieranie

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.