Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Hedwig, 1200 euro/miesięcznie

Beilstein

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Beilstein
Data wyjazdu: 06.05.2019
Preferowany czas zlecenia: dłużej niż 3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Pani Hedwig ma 83 lata. Podopieczna jest mobilna, porusza się samodzielnie. Jest kontynentna. Seniorka choruje na demencję (nie orientuje się w czasie), jest po udarze mózgu (w prawej ręce ma słabsze czucie, porusza się niepewnie) oraz ma Parkinsona. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w tym robić zakupy). Poza tym podopieczna potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Pani Hedwig bardzo lubi spacerować (nawet 2-3 razy dziennie).

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.