Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Helgą, 1300 euro/miesięcznie

Losheim am See

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Losheim am See
Data wyjazdu: 08.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 1 miesiąc
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Helga ma 81 lat. Podpieczna cierpi na demencję. Seniorka jest po wylewie lewostronnym, porusza się na wózku inwalidzkim (nie wymaga transferu). Podopieczna jest częściowo inkontynentna w zakresie moczu, nosi pieluchomajtki, ale korzysta również z toalety. Poza tym podopieczna potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Pani Helga nie ma problemów z komunikacją, jest zorientowana i przyjazna. Podopieczna potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowaniu, większe zakupy robi rodzina.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu (ok 100m2). Opiekunka ma do dyspozycji samodzielny pokój z TV, jest dostęp do ogrodu. Na zleceniu dostępny jest internet.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.