Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Henriette, 1100 euro/miesięcznie

Hünxe OT Bruckhausen

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Hünxe OT Bruckhausen
Data wyjazdu: 06.07.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Henriette ma 88 lat. Podopieczna jest mobilna (do dyspozycji: laska, rollator i wózek inwalidzki). Choruje na średnio-zaawansowaną demencję, nadciśnienie, problemy z nerkami oraz z żołądkiem. Jest kontynentna (nosi asekuracyjnie na dzień wkładki / na noc pampers). Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe, w zakupach może pomagać rodzina. Poza tym seniorka potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Trzeba pilnować, aby piła odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia. Może się zdarzyć, że będzie potrzebna pomoc w nocy. Pani Henriette jest miła i bardzo chętnie współpracuje z opiekunką.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem (na piętrze mieszka rodzina). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Zmiana pieluchomajtek

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.