Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Iną, 1450 euro/miesięcznie

Schenefeld bei Hamburg

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Schenefeld bei Hamburg
Data wyjazdu: 31.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Ina ma 95 lat. Podopieczna jest mentalnie sprawna. Ma sztuczne biodro i zanik mięśnia w jednej nodze. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, ale jest w stanie zrobić kilka kroków przy pomocy drugiej osoby (potrzebne duże wsparcie i asekuracja). Seniorka ma problemy z nadciśnieniem i ze słuchem. Jest kontynentna - samodzielnie korzysta z toalety. Zazwyczaj przesypia noce. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w tym robić zakupy - sklepy są niedaleko). Poza tym seniorka potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Podopiecznej należy towarzyszyć podczas ewentualnych wizyt u lekarza. Rodzina odwiedza Panią Inę regularnie, ponieważ mieszkają bardzo blisko.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki jest osobny pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Transfer z łóżka na wózek
- Czuwanie w nocy

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.