Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Irmgard, 1000 euro/miesięcznie

Arnsberg

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Arnsberg
Data wyjazdu: 26.04.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: słaby

Opis zlecenia:
Do opieki samotna Pani 81 lat, 165 cm, 75 kg. Podopieczna cierpi na demencję z tendencją do Alzheimera, osteoporozę, artrozę, copd (choroba płuc)- przyjmuje inhalacje, ma słabe serce, nadciśnienie. Pani Irmgard jest inkontynentna, ma pieluchy. Podopieczna porusza się z pomocą drugiej osoby albo przy rollatorze, ale ma też wózek do dyspozycji (nie ma transferu). Pani Irmgard potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, toalecie. 2 razy w tygodniu (we wtorek i piątek) przychodzi Pflegedienst do prysznica, codziennie przychodzą do rozdzielania leków. Prowadzenie gospodarstwa domowego przejmuje opiekunka.

Warunki mieszkaniowe:
Mieszkanie w domu wielorodzinnym, dla Opiekunki jest apartament z łazienką i kuchnią, jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Opróżnianie woreczka na mocz
- Zmiana pieluchomajtek
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.