Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Irmgard, 1350 euro/miesięcznie

Gosdorf-Riepsdorf

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Gosdorf-Riepsdorf
Data wyjazdu: 30.04.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Irmgard ma 88 lat. Podopieczna choruje na średniozaawansowaną demencję. Porusza się przy pomocy rollatora. Samodzielnie korzysta z toalety. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w tym robić zakupy - pomaga rodzina). Poza tym seniorka potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Rodzina odwiedza ją regularnie, ponieważ mieszkają niedaleko. Raz w tygodniu podopieczna przebywa w dziennym domu opieki. Seniorka jest osobą otwartą i towarzyską, dlatego często odwiedzają ją goście. W wolnym czasie chętnie gra w gry planszowe lub ogląda telewizję.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki są aż 2 pokoje z osobną łazienką. Na miejscu jest dostęp do internetu. W domu jest kot.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.