Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Marie, 1100 euro/miesięcznie

Steinen‐Höllstein

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Steinen‐Höllstein
Data wyjazdu: 09.06.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: wystarczający

Opis zlecenia:
do opieki samotna 90 letnia pani chorująca na cukrzycę. Podopieczna chodzi przy lasce lub porusza się przy pomocy rollatora. Mentalnie jest osobą sprawną oraz kontynentną. Seniorka jest osobą bardzo samodzielną. Opiekunka zajmuje się gospodarstwem domowym, poza tym podopieczna potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Seniorkę często stara się odwiedzać rodzina.

Warunki mieszkaniowe:
podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, na zleceniu jest dostęp do internetu, w pobliżu znajdują się sklepy oraz kościół katolicki

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.