Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Marlene, 1300 euro/miesięcznie

Minden

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Minden
Data wyjazdu: 06.04.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: wystarczający

Opis zlecenia:
W domu mieszka małżeństwo ale do opieki jest Pani 76 lat, 160 cm, 56kg. Podopieczna jest inkontynentna, ma lekką depresję, cukrzyce insulinową i Parkinsona. Podopieczna porusza się na wózku, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Pani Marlene w nocy wstaje 1 raz ale nie potrzebuje pomocy - mąż się nią zajmuje. Podopieczna jest miła, spokojna i bardzo pozytywna. Podopieczna potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, pielęgnacji ciała, zmianie pieluch. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe, robi zakupy - gotować nie trzeba. Dodatkowo przychodzi sprzątaczka w czwartki 5/6 godzin.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny, osobny pokój z dostępem do Internetu, oddzielna łazienka.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Zmiana pieluchomajtek
- Czuwanie w nocy
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.