Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Moniką, 1200 euro/miesięcznie

Geislingen Steige

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Geislingen Steige
Data wyjazdu: 04.06.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Monika ma 78 lat. Seniorka jest osobą mobilną, ale potrzebuje trochę wsparcia i asekuracji drugiej osoby. Podopieczna choruje na demencję. Jest osobą inkontynentną (nosi pampersy). Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w tym robić zakupy). Poza tym podopieczna potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Trzeba jej pomagać w spożywaniu posiłków. Seniorka wymaga uwagi, trzeba jej organizować czas. Pani Monika jest osobą bardzo spokojną. Rodzina odwiedza podopieczną mniej więcej raz na tydzień.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Pomoc przy jedzeniu
- Czuwanie w nocy

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.