Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Ruth, 1200 euro/miesięcznie

Bielefeld

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Bielefeld
Data wyjazdu: 05.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: nie wymagana

Opis zlecenia:
Do opieki pani Ruth, podopieczna ma 87 lat. Pani jest mobilna, chodzi przy pomocy chodzika. Pani ma początkująca demencję - problemy z pamięcią krótkotrwałą. Podopieczna cierpi na zaburzenia rytmu serca, depresję, alergię oraz cukrzycę. Seniorka jest inkontynentna w zakresie moczu - sama zmienia pieluchomajtki. Pani Ruth ma problemy ze wzrokiem i słuchem, problemy z orientacją w czasie, sama się myje i ubiera. Podopieczna stara się być samodzielna, sama gotuje - opiekunka pomaga i asystuje. Pani przesypia noce. Środki pomocnicze dostępne w domu podopiecznej: krzesełko pod prysznicem, specjalistyczne łóżko, podwyższenie na toaletę. Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Ruth mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu. Na zleceniu jest kot.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.