Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Ruth, 1250 euro/miesięcznie

Rietberg

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Rietberg
Data wyjazdu: 05.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Do opieki samotna pani Ruth w wieku 91lat. Podopieczna jest po wylewie, ma zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, osteoporozę oraz cukrzycę. Pani Ruth mentalnie jest sprawna, nie ma problemów z komunikacją. Podopieczna jest mobilna, wstaje sama, chodzi przy rolatorze. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu (jest lift do wanny i krzesełko toaletowe). Podopieczna nosi wkładki, na noc zakłada pieluchomajtki. Pani Ruth chętnie spędza czas z opiekunką.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu, dla opiekunki jest całe piętro, 2-3 pokoje z oddzielną łazienką piętro niżej. Jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic
- Zmiana pieluchomajtek

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.