Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Ursulą, 1500 euro/miesięcznie

Bietigheim-Bissingen

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Bietigheim-Bissingen
Data wyjazdu: 11.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: wystarczający

Opis zlecenia:
Pani Ursula ma 91 lat. Podopieczna porusza się na wózku i pomaga przy transferze. Seniorka ma zaawansowaną demencję, problemy z sercem i alergię. W nocy trzeba do Pani wstać, żeby zmienić pozycję ciała, gdyż cierpi na spastyczność mięśni. Seniorkę odwiedza fizjoterapeuta oraz inna opiekunka, która pomaga w codziennych czynnościach. Podopiecznej należy pomóc przy myciu i ubieraniu. Pani Ursula jest osobą spokojną, która niewiele mówi.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z córką. Mieszkania w tym domu połączone są wspólnym korytarzem i kuchnią. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. Na miejscu jest dostępny Internet.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.