Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Waltraut, 1300 euro/miesięcznie

Ludwigsburg

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Ludwigsburg
Data wyjazdu: 04.08.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Pani Waltraut ma 82 lata. Podopieczna jest mentalnie sprawna. Ma problemy z kręgosłupem. Porusza się głównie przy pomocy wózka inwalidzkiego (potrzebne duże wsparcie i asekuracja). Jest inkontynentna w zakresie moczu (cewnik, pieluchy). Zazwyczaj przesypia noce. Na zleceniu należy prowadzić gospodarstwo domowe (w tym robić zakupy, ewentualnie można liczyć na pomoc rodziny, sklepy są niedaleko). Poza tym seniorka potrzebuje wsparcia w higienie i pielęgnacji ciała, a także w ubieraniu. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie, ponieważ mieszka bardzo blisko.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest osobny pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc przy jedzeniu
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Opróżnianie woreczka na mocz
- Zmiana pieluchomajtek
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.